İngiltere’nin en büyük restaurant arama ve rezervasyon hizmetini sunan ve aynı zamanda e-learning de dünya liderliğine ilerleyen Coupoly, şimdi de Türkiyede.

Coupoly, birçok kategoride binlerce kullanıcıyı ihtiyacına göre almak istediği hizmetlere ulaştırmaktadır.

3500+ üyesi ile İngiltere'nin en büyük restoran arama ve rezervasyon hizmetini sunan Coupoly, aynı zamanda 2500+ Doktor ve Online eğitim veren Eğitmen üye sayısı ile popüleritisini Türkiyede Yeme İçme ve Eğlence sektöründe öncü olma hedefi ile çalışmaktadır.

Coupoly, birçok kategoride binlerce kullanıcıyı ihtiyaçlarına göre satın almak istedikleri hizmetlere ulaştırıyor. Kendi bünyesindeki üyeleerin servisleri haricinde ortaklarının sunmuş olduğu hizmetleride ziyaretçilerine Coupoly üzerinden bulma, karşılaştırma ve rezervasyon yapma imkanı sunuyor. Kullanıcı, çeşitli kategorilerden tek bir platformda yararlanabilir. Kullanıcı, hizmetleri kolayca bulabilecek ve doktor randevuları alabilecek, dünya çapında son derece deneyimli eğitmen ile çevrimiçi yakınlaştırmalı öğrenme veya yerel restoranlar için bir masa rezervasyonu yapabilecek.

Tüccarlar, hizmetlerini çevrimiçi olarak sunabilecek ve müşterileri için bloglar veya videolar yayınlayarak, zengin içerikli sayfalarında sizlere haber ve duyurular yapar.. Potansiyel müşteri ile sosyal temas kurarak, müşteri lerine daha yakın olmalarını sağlar.

Sizlerin de bu yenilikten en hızlı ve etkili şekilde faydalanmanız için Coupoly Business Partner olabilirsiniz. Sürecin kuruluşunuza sağlayacağı faydalar genel olarak aşağıdaki gibidir.

Unique Benefits of Coupoly:

 • Coupoly, UK’de en büyük 5 rezervasyon platformundan biridir.
 • Coupoly üzerinden; UK’den 3500+ restoran ve USA & EU’dan 2bin+ fazla eğitmen kullanıcılara hizmet sağlamaktadır.
 • Coupoly, günde 5 bin + tıklanma almaktadır. E-learning ve Healthcare hizmetlerinin aktivasyonu ile bu rakam her geçen gün daha da artmaktadır.
 • Coupoly, 5bin+ ziyaretçi trafiğine crossmarketing ile son kullanıcı ve mevcut üye firmalara direk tanıtım ile hasta bulma ve markalaşmada önemli adımlar sağlar.
 • Coupoly, 3000+ keyword kullanarak, UK arama motorlarında organik olarak ilk sayfada yer almakta ve iş ortaklarına güçlü bir görünürlük ve branding hizmeti sunmaktadır.
 • Coupoly, arama motorlarındaki gücünden faydalanıp markanızın yurtdışı Google arama sonuçlarında rekabete karşı daha yukarı çıkması ve marka gücünüzün daha da artırılması için çalışır. Sizleri UK’de rakiplerinizin üzerine taşır.
 • Coupoly, Türkiye’deki rekabetçi fiyat avantajınızı ve başarılı tedavi hizmetlerinizi UK pazarına tanıtma imkanı sağlar.
 • Coupoly, mailchimp entegrasyonu ile UK marketing desteği, zaman ayarlı ZOOM Randevu ile hasta randevu ilişkinizi yardımcı olurken TWILIO SMS sistemi ile randevu hatırlatmalarını destekliyoruz.
 • Otel rezervasyon ortağımız Expedia UK ile sizlere en iyi otel fırsatlarını sunuyoruz.
 • Google My Business Partner olarak Google Branding çalışmalarına destek veriyoruz.
 • Yurtdışına açılmanın ve yurtiçinden müşteri almanın en kolay yöntemi Coupoly.

Coupoly Türkiye de konusunda uzman alanlarda bir numaralı hizmet platformu olmak için çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir.